Продано
Вішало для напівтуш із нержавіючої сталі з 10 шт. гаками Tehma є надійним і зручним рішенням для зберігання та підвішування м'ясних напівтуш на підприємствах м'ясної промисловості, ресторанах або інших підприємствах громадського харчування. Виготовлене з високоякісної нержавіючої сталі, це вішало забезпечує довговічність та гігієнічність у використанні.
Особливості вішала для напівтуш із 10 шт. гаками Tehma 1100х670х1800мм:
- Нержавіюча сталь: Матеріал виготовлення забезпечує стійкість до корозії, легкість у догляді та довговічність конструкції.
- 10 гаків: Вішало оснащено 10 гаками для зручного підвішування напівтуш м'яса, забезпечуючи ефективне використання простору.
- Міцна конструкція: Жорстка та надійна конструкція вішала забезпечує стійку підтримку ваги напівтуш м'яса.
- Гігієнічність: Нержавіюча сталь легко миється та дезінфікується, що забезпечує високі стандарти гігієни при зберіганні м'яса.
Переваги вішала для напівтуш із 10 шт. гаками Tehma 1100х670х1800мм:
- Оптимізація простору: Дозволяє ефективно використовувати простір на підприємстві, заощаджуючи місце для зберігання м'ясних напівтуш.
- Гнучкість: Вішало підходить для різних типів м'яса і може бути використане в різних умовах.
- Простота монтажу: Легко встановлюється та монтується, що забезпечує зручність у використанні.
- Надійність: Висока якість матеріалу та виробництва гарантує довгий термін служби вішала.
Область застосування вішала для напівтуш з 10 шт. гаками Tehma 1100х670х1800мм:
- Підприємства м'ясної промисловості: Ідеально підходить для зберігання та обробки м'ясних напівтуш на м'ясопереробних підприємствах.
- Ресторани та кафе: Дозволяє зручно організувати процес зберігання м'яса в умовах громадського харчування.
Характеристики
Основні характеристики
Виробник:
Tehma
Гарантійний термін (днів)
14
Країна реєстрації/виробник бренду
Україна/Україна
Загальні характеристики
Вид товару
вішало для напівтуш
Корпус
Матеріал
нержавіюча сталь
Колір
сірий
Колір корпусу
сірий
Габарити товару
Габарити товару нетто, см (ДxШxВ)
110.00x67.00x180.00
Габарити товару брутто, см (ДxШxВ)
121x74x198
Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд та комплектацію товарів без попередження.
Постачальник не несе відповідальності за обов’язкову додаткову упаковку транспортними компаніями-перевізниками.
Експлуатація та технічне обслуговування
Монтаж та технічне обслуговування вішала для напівтуш з 10 шт. гаками Tehma 1100х670х1800мм:
Монтаж:
- Встановіть вішало на відповідному місці з урахуванням потоку роботи та доступу до м'яса.
- Перевірте надійність кріплення до поверхні.
Технічне обслуговування:
- Регулярно перевіряйте стан гаків та конструкції вішала на предмет пошкоджень.
- За потреби проводьте очищення та дезінфекцію вішала згідно з інструкцією виробника.
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
Відгуків про цей товар ще немає.